Voor 16:00 besteld morgen in huis | Gratis verzenden vanaf € 60,-
Dit prachtige koffietafelboek is de tweede uit een reeks van vijf boeken die worden uitgebracht ter gelegenheid van de zeventigste verjaardag van de oprichting van Dior waarin elke ontwerper van het Parijse modehuis aan bod komt.
Assouline heeft de mooiste koffietafelboeken en is werelds eerste merk met een geavanceerde collectie elegante volumes gewijd aan cultuur.
Dit prachtige koffietafelboek is de tweede uit een reeks van vijf boeken die worden uitgebracht ter gelegenheid van de zeventigste verjaardag van de oprichting van Dior waarin elke ontwerper van het Parijse modehuis aan bod komt. Het tweede boek bevat de meest iconische couture ontwerpen met diepgaande inzichten van Saint Laurent waarin de Trapèze silhouet lente/zomer collectie van 1958 en de door beatnik geïnspireerde herfst/winter collectie van 1960 wordt weergeven door middel van prachtige fotografie.
Product details
- Auteur: Laurence Benaïm
- Taal: Engels
- Afmeting per boek: 30 cm x 37 cm
- Overige details per boek: 300 pagina’s en 200 illustraties
- Hardcover boek in een luxe boekenhoes
EAN Code | 9781614285991 |
---|---|
Merk | Assouline |
Alle bestellingen van Vorspagethome.nl worden binnen Nederland gratis verzonden metPostNL vanaf €60,-
Gratis verzenden vanaf € 60,-
Voor 16:00 besteld, morgen in huis